Sevgili Öğrencilerimiz,

Öncelikle Taşkışla’ya hoş geldiniz diyorum. Yıllar süren disiplinli çalışmanızın karşılığını aldınız ve ülkemizin en iyi mimarlık fakültesinde eğitim almaya hak kazandınız. Hepinizi bu üstün başarılarınızdan ötürü gönülden tebrik ediyorum.

Önümüzdeki dört yıl boyunca İTÜ Mimarlık Fakültesi’nde, her biri alanlarında en yetkin hocalarınızla birlikte olacaksınız. Sizlere burada sadece seçtiğiniz alandaki mesleki eğitimi vermekle yetinmeyecek, ülkemizin yarınlarında söz sahibi olan, düşünen, araştıran ve sorgulayan bireyler olarak yetişmeniz için yardımcı olacağız. Bu dört yılı kendiniz için en verimli şekilde geçirmeniz en büyük hedefiniz olmalı.

Her yıl olduğu gibi bu sene de dönemin ilk haftasını fakültemizi, müfredatı ve diğer konuları tanıma fırsatı bulacağınız oryantasyon haftası olarak planladık. Çeşitli seminerlerle sizleri bilgilendirecek, okulumuzu tanıtacağız. Fakülte, Temel Stüdyo ve bölüm web sayfalarımızda eğitiminiz ile ilgili olarak bilmeniz gereken tüm bilgiler mevcut. Resmi sosyal medya hesaplarımızı da takip etmenizi istiyoruz. Alışma devresini en hızlı ve rahat bir şekilde geçirmeniz için tüm hazırlıklarımızı yaptık ve sizlerle derslerinizde ve stüdyo çalışmalarınızda birlikte olmayı heyecanla bekliyoruz.

Bir kez daha hepinizi üstün başarılarınızdan dolayı kutlar, 2022-23 akademik yılının tüm yeni ve mevcut öğrencilerimiz için verimli geçmesini diler, sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Murat Gül
İTÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı

Fakülte Web Sayfaları:
İTÜ Mimarlık Fakültesi Web Sayfası: https://mim.itu.edu.tr/
İTÜ Mimarlık Fakültesi Öğrenci İşleri Web Sayfası: https://mim.itu.edu.tr/itu-mimarlik-fakultesi-ogrenci-isleri-sayfasi/
İTÜ Mimarlık Fakültesi Temel Stüdyo Web Sayfası: https://tes.mim.itu.edu.tr

Fakülte Sosyal Medya Hesapları:
Instagram: @itutaskisla
Twitter: @itutaskisla
LinkedIn: İTÜ Mimarlık Fakültesi
Facebook: @itutaskisla
YouTube: İTÜ Mimarlık Fakültesi