![](https://mim.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2018/09/109-1140x760.jpg)
A3 Sergisi ve Kolokyumu
Tüm öğretim üyelerimizi ve öğrencilerimizi 17-18 Eylul tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2018 – 2019 Güz Yarıyılı projeleri ve zorunlu derslere ait çalışmaların sunulduğu A3 Sergi ve Kolokyumu’na davet ediyoruz.
A3 Sergisi ve Kolokyumu
Tüm öğretim üyelerimizi ve öğrencilerimizi 17-18 Eylul tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2018 – 2019 Güz Yarıyılı projeleri ve zorunlu derslere ait çalışmaların sunulduğu A3 Sergi ve Kolokyumu’na davet ediyoruz.