![](https://mim.itu.edu.tr/wp-content/uploads/2023/12/2312_100YILPORTRESI_ICM-1140x1136.jpg)
6 Aralık 2023 Çarşamba günü saat 15:30’da 109 numaralı salonda Y. Mimar Cem Kozar “Cumhuriyet’i Sergilemek: İki Sergi Üzerinden Yüzyıllık Bir Keşif Yolculuğu” başlıklı bir seminer verecektir.
Seminer, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.
6 Aralık 2023 Çarşamba günü saat 15:30’da 109 numaralı salonda Y. Mimar Cem Kozar “Cumhuriyet’i Sergilemek: İki Sergi Üzerinden Yüzyıllık Bir Keşif Yolculuğu” başlıklı bir seminer verecektir.
Seminer, ilgi duyan herkesin katılımına açıktır.