“İTÜ Mimarlık Fakültesi ev sahipliğinde 8-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında lise öğrencileri için İTÜ TASARIM ATÖLYESİ – itüTA düzenlenmektedir.

itüTA geleceğin mimar, şehir plancısı, endüstriyel tasarımcı, iç mimar ve peyzaj mimarı adayı gençlere İTÜ Mimarlık Fakültesi içerisindeki eğitim, öğretim ve yaşamı tanıtmayı, onları akademisyenler ve meslek profesyonelleri ile bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Deneyimli yürütücüler öncülüğünde gerçekleşecek atölyeler, geziler, seminerler ve söyleşiler ile öğrenciler tasarıma ilişkin bakış açılarını geliştirebilecek, kendi üretimlerini tartışma ve sergileme imkanı bulacaklardır.

Bir hafta sürecek program hafta içi 08:45-17:45 ve cumartesi günü 09:00-15:00 saatleri arasında İTÜ Mimarlık Fakültesi, Taşkışla Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir. Ön Başvurular 3 Nisan – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında alınacaktır. Kabul alan adayların kesin kayıt için 14 Haziran 2024 tarihine kadar eğitim tutarını ödemeleri gerekmektedir. Öğrenci kapasitesi en fazla 60 kişidir.
Kayıt için >>> http://itusem.itu.edu.tr/online-kayit
Sorular için >>> İTÜ SEMITU DESIGN WORKSHOP – ituTA is organized for high school students between 8-13 July 2024, hosted by ITU Faculty of Architecture.

itüTA aims to introduce the education and campus life within the ITU Faculty of Architecture to future architects, urban planners, industrial designers, interior designers, and landscape architects, and bring them together with academics and professionals. Workshops, excursions, seminars, and discussions led by experienced instructors will enable students to develop their perspectives on design and provide them with the opportunity to discuss and exhibit their own productions.

The one-week program will take place from Monday to Friday, from 08:45 to 17:45, and on Saturday from 09:00 to 15:00 at İTÜ Faculty of Architecture, Taşkışla Campus. Pre-applications will be accepted from April 3rd to May 31st, 2024. Accepted candidates must pay the tuition fee by June 14th, 2024, for final registration. The maximum capacity for the entire program is 60 students.
To apply >>> http://itusem.itu.edu.tr/online-kayit
For further inquiries >>> İTÜ SEM.”

© 2014 İTÜ Mimarlık Fakültesi | Bütün Hakları Saklıdır.
Yukarı